paleontologie, zkameněliny, fosilie, sběratelství, pravěk
trilobiti, mamuti, dinousauři a mnoho dalších
pro zájemce i širokou veřejnost

Paleontologie.cz

Paleontologie.cz > Ostatní > O www stránkách

O www stránkách paleontologie.cz

Smysl a cíl stránek paleontologie.cz

Smyslem stránek je poskytovat základní informace o paleontologii a zkamenělinách včetně různých zajímavostí a případně i významných výsledků výzkumů. Dále by určitě neměly chybět informace pro zájemce o paleontologii ani pro ty, kteří o paleontologii uvažují jako o svém budoucím oboru či alespoň zálibě.

Cílem stránek je představit a propagovat českou paleontologii a její výzamné výsledky před širokou veřejností na internetu a zájemce o tento obor pak směřovat správným směrem. Cílem je souštředit maximum relevantních informací na jednom místě a to buď přímo nebo formou odkazů na jiné informační zdroje.

Skupiny uživatelů

Široké laické veřejnosti by měly stránky paleontologii představit - co to je, čím se zabývá a v čem je její praktický přínos. Neměly by chybět ani výsledky či zajímavosti české paleontologie podané jazykem srozumitelným běžnému občanovi.

Potencionálním zájemcům a rodičům dětí se zájmem o paleontologii by měly stránky poradit jak se nejlépe začít paleontologii věnovat a jaké jsou možnosti se do paleontologie zapojit.

Zájemcům o paleontologii by měly stránky poskytnout informace jak se do ní více zapojit, kam za paleontologií zajít, jakých akcí je možné se zúčastnit a co si kde přečíst. Vážní mladí zájemci o obor by zde měli naléz informace o studiu paleontologie.

Ikonky a bannery serveru paleontologie.cz

Chcete-li pomoci propagaci serveru paleontologie.cz můžete použít následující ikonky a bannery - k dispozici je i příslušný HTML kód pro snadné vložení do www stránek

Paleontologie.cz
<a href="http://www.paleontologie.cz/" target="_blank" title="Paleontologie.cz - informační server o paleontologii, zkamenělinách a pravěku pro zájemce o paleontologii i širokou veřejnost"><img src="http://www.paleontologie.cz/soubory/paleontologie-ban.gif" width="468" height="60" alt="Paleontologie.cz"></a>
Paleontologie.cz
<a href="http://www.paleontologie.cz/" target="_blank" title="Paleontologie.cz - informační server o paleontologii, zkamenělinách a pravěku pro zájemce o paleontologii i širokou veřejnost"><img src="http://www.paleontologie.cz/soubory/paleontologie-ico.gif" width="88" height="31" alt="Paleontologie.cz"></a>

Autoři stránek

Autor Projektu: Pavel Bokr
Kontakt:

Do obsahu stránek přispěli nebo se jinak podíleli: Tvorba logotypu: Iva Vyhnánková - FanyArt

Další přispěvovatelé jsou vřele vítáni!

Kalendář akcí:Novinky a zajímavosti

Pravěké omalovánky zdarma ke stažení - Stáhněte si zdarma orginální omalovánky pravěkých organismů. Dále zdarma ke stažení vystřihovánky trilobitů a hlavonožců.

Soutěž pro děti Můj kousek Země 2009 - Výtvarná soutěž o zajímavé ceny pro děti, mládež, třídy i celé školy zaměřená na paleontologii a geologii.

Také dinosauři umírali na rakovinu - Nový článek na serveru Osel.cz

Novinky a zajímavosti >


© Paleontologie.cz 2007 - 2024, Informace o www stránkách paleontologie.cz, Kontakt
Použití materiálů ze serveru paleontologie.cz je možné výhradně jen s prokazatelným písemným souhlasem příslušných autorů případně vykonavatelů práv.